You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
$nazev_webu $nazev_webu

Dny otevřených dveří

Dny otevřených dveří se budou konat ve dnech 18. 4. 30. 5. 2024 vždy od 15:00 hod. 
 
Od 1. 12. 2022 jsou Dny otevřených dveří zpoplatněny částkou 300,- Kč. 
 
Od 1. 12. 2022 zavádí porodní oddělení nemocnice Ivančice, přísp. organizace novou službu pro rodičky – Individuální konzultace s porodní asistentkou. Po dobu jedné hodiny se Vám bude porodní asistentka individuálně věnovat, podá Vám informace ohledně registrace k porodu a vlastnímu porodu, zodpoví Vaše dotazy a ukáže Vám podle obsazenosti porodní sály a oddělení šestinedělí. Na konzultaci je nutné se předem objednat na tel. č. 546 439 487. Služba je placená částkou 500 Kč.
 
Každý poslední čtvrtek v měsíci v době od 15.00 hod. do 17.00 hod. organizuje tým našeho gynekologicko-porodnického oddělení předporodní kurz pro těhotné.
Ve většině případů přicházejí těhotné ženy i s partnery. Kurz vede primář gynekologicko-porodnického oddělení, vrchní sestra gynekologicko-porodnického oddělení, primář novorozeneckého oddělení a vrchní sestra novorozeneckého oddělení. Kurz je složen z teoretické části, kdy nastávajícím maminkám předáváme informace o konci těhotenství, průběhu kolem porodu a době šestinedělí. Optimálně kurz probíhá formou diskuze, kdy se snažíme ženám zodpovědět vše co chtějí vědět o svém budoucím pobytu v naší porodnici. Po skončení diskuzní části následuje prohlídka porodního sálu, oddělení šestinedělí a novorozeneckého oddělení (podle obsazenosti).
Všichni nastávající rodiče jsou srdečně zváni.
 
Vzhledem k omezené kapacitě je nutné se předem na předporodní kurz objednat na tel. č. 546 439 482 nebo přes email: stetinova@nspiv.cz