Nemocnice Ivančice


Kniha hostůKontrolní kód


10.04.2017 11:47:11 Věra Krejčová |
Dobrý den, chtěla bych touto cestou moc poděkovat za sebe a svou maminku Marii Burešovou všem sestřičkám a lékařům na čtvrtém patře LDN za jejich obětavou a milou péči a především za lidský přístup a povzbuzení. Jmenovitě bychom rády poděkovaly sestřičce Haničce, která mou maminku učila znovu chodit. Ještě jednou mockrát děkujeme. Marie Burešová a Věra Krejčová
13.03.2017 21:50:21 Mirka Machálková |
Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat za úžasný přístup při dnešním ošetření mé maminky na pohotovosti při zlomenině ruky na chirurgické pohotovosti,včetně zastupující ordinace ! Srdečný a vstřícný přístup je vidět nejen v úterý a ve čtvrtek na nově ,ale i v nemocnici v Ivančicích. Ještě jednou děkuji za sebe i za maminku.Mirka Michalkova a Marta Nováková Rosice
09.02.2017 20:40:20 David Kříž |
Dobrý den, strávil jsem ve vaší nemocnici jen jednu noc (z 22.1.),ale chtěl bych moc poděkovat za velmi milý přístup všech zaměstnanců! Ačkoliv je člověk v šoku z úrazu, takovýto lidský přístup je pohlazením po duši. Děkuji David Kříž, Holubov.
10.01.2017 20:06:20 Eva Nacházelová |
Dobrý den, chtěla bych hrozně moc poděkovat celému personálu chirurgického oddělení a hlavně panu primáři MUDR.Hándlovi, který dnes operoval mého tatínka.Úžasný přístup jak profesní, tak lidský.Děkuji moc.
27.10.2016 09:46:09 Marta Čupíková |
Dobrý den, chci poděkovat personálu chirurgického oddělení pod vedením pana primáře MUDr.Hándla za vzornou péči a hlavně lidský přístup všech lékařů , zdravotních sestřiček a ostatního personálu při mé hospitalizaci po operaci na chirurgickém oddělení Vaší nemocnice. Ještě jednou dík všem na tomto pracovišti. Marta Čupíková Brno
02.10.2016 13:19:13 zbyněk |
Rád bych touto cestou poděkoval celému oddělení chirurgie, kde jsem byl 8.9.2016 operován. Přístup k nemocným ze strany lékařů i sester je více jak příkladný.
26.09.2016 12:32:12 Katka |
Chtěla bych touto cestou co nejsrdečněji poděkovat panu primáři Hándlovi,který provedl neskutečnou operaci,která předčí i zákroky ve fakultních nemocnicích a jako vždycky-na jedničku!!!! Je to nejenom úžasný lékař,ale i člověk s velkým srdcem. Velké díky patří také všem okolo,kterří se na všem podíleli- od sestřiček na chirurgické ambulanci,které člověk zná vždycky jako usměvavé a ochotné ve všem pomoci-ve dne i v noci, tak sestřičkám na lůžkovém oddělení chirurgie-nejvíce Haničce,Janičce a Peťce,Káji,ale jsou tam skvělé všechny, dále potom veškrému personálu na operačních sálech,kteří jsou bezkonkurenční, pro pana doktora Radu,který operoval s panem primářem, pan doktor Obst,který ordinoval na oddělení a dále potom velké děkuji pro pana doktora Fráňu na oddělení ARO,který dokáže dělat pro úspěšný průběh anestezie nemožné nejenom v rámci svých lékařských "poviností",ale i jako srdcař s lidským přístupem a velké díky také pro sestřičky na oddělení Aro,které také dokazují, že práci dělají jenom proto,že tam někdo být musí,ale pro to,že umí lidem ve všem pomáhat-nejvíce pak sestřičce Dášce Pospíchalové,ze které se za dobu 25 let,co do nemocnice y komplikovaným stavem dojíždím-a nikdy bych neměnila- se stala sestra "téměř vlastní". Je to člověk, který dělá pro lidi nemožné a dokáže zmírnit těžkosti a utrpení nemocných a rodin tak,že dokáží bojovat s nepřízní zdravotního stavu s nadhledem a snaží se svou pomocí a přístupem při uzdravení a péči dělat nemožné...!!! Díky jí byl pooporeční stav zvládnutý na jedničku. Nejsou to pouze zdravotníci,ale srdcaři, kteří do své práce dávají všechno. Vážený pane řediteli, můžete být na svou nemocnici hrdý, protože to, co předvádí Vaši lékaři,sestřičky a veškerý zdravotnický personál by mělo být jako povinná ukázka pro všechna zdravotnická zařízení,aby se naučili takovému přístupu k pcientům, jako je u Vás. Touto cestou děkuji určitě nejenom za sebe ,svou rodinu,ale určitě i všechny pacienty, kteří u Vás byli,jsou a budou a cítí to stejně jako já.
23.09.2016 11:23:11 Anna Přibylova |
Vážený pane řediteli, ráda bych touhle cestou poděkovala celému týmu na gynekologicko-porodnickému a novorozeneckému oddělení za profesionální a lidský přístup a především za poskytnutou odbornou péči. Jejich profesionální, citlivý a vstřícný přístup mi i během nejtěžších chvil dodával pocit jistoty a klidu.Ještě jednou děkuji celému týmu a přeji mnoho spokojených pacientů.
28.07.2016 15:47:15 Jana Závišková |
Vážený pane řediteli, ráda bych touhle cestou poděkovala celému týmu na ARU, který vede pan primář Zdenek Gotvald. Ležela jsem už vícekrát na tomto oddělení a musím říci, že jsem se s takovou péčí, ochotou, lidským a citlivým přístupem ještě nikde jinde nestkala.Opravdu velice profesionální chovíní, jak ze strany lékařů, tak i sester. Tato práce je velice náročná, jak po psychické, tak po fyzické stránce. Já se opravdu před nimi velice skláním a jsem jim nesmírně vděčna za čas a pomoc, kterou mi s láskou věnovali. Je poznat, když lékař i sestra dělají svou práci srdcem. Chci poděkovat i vám pane řediteli, že máte ve své nemocnici tak úžasné lidi, kteří dokáží zmírnit bolest pacientovi už jen tím svým úsměvem. Musím zmínit i pana primáře Hándla, který mi na chirurgii šil hlavu a svým profesionálním, citlivým a milým přístupem mi hodně pomohl. Nesmírně si všech vážím a patří jim mé veliké díky. Pacientka Z rokytné Jana Závišková
28.07.2016 09:53:09 Šárka Stiborová |
Touto cestou bych chtěla vyjádřit velké díky gynekologicko-porodnickému a novorozeneckému oddělení za profesionální a lidský přístup a především za poskytnutou odbornou péči. Nemohla jsem si vybrat lépe. Ještě jednou děkuji celému týmu a přeji mnoho spokojených pacientů.


eBRÁNA webarchitect Plastická chirurgie